Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

СВЯТА

Щорічне свято дитячої музики Марка Кармінського «Кришталевий янгол»

Відбувається з 1996 року у останню неділю січня і проходить за сприяння викладача Харківського національного університету мистецтв  ім. І. Котляревського Ірини Матвіївни Кармінської з метою вшанування пам’яті композитора та популяризації його творів, більшість з яких зберігається у бібліотечному фонді рідкісних видань і рукописів.

У концертах беруть участь учні і педагоги музичних шкіл та шкіл мистецтв. Щорічними учасниками свята є  дитячі музичні школи №3 ім. М. Кармінського та №13 ім. М. Коляди. Кожного року до свята долучаються учасники з інших шкіл Харкова.

Щорічне свято «День народження бібліотеки»

Відбувається наприкінці вересня з метою популяризації бібліотеки, залучення нових читачів, ознайомлення користувачів з її роботою.

Під час свята проводяться групові та індивідуальні екскурсії, захопливі лекції, читацькі конкурси, голосні читання, презентації та виставки та інші заходи.

Щорічне свято К. Станіславського «Stanislavsky Non Stop»

Відбувається 17 січня, у день народження великого режисера світового значення. Це освітній проект на допомогу молоді та студентам, які вивчають життя і творчість К.С. Станіславського, а також для популяризації його творчої спадщини. В програмі свята – лекції «Станіславський в Харкові», «К. Станіславський і А. Чехов», майстер-класи, перегляди нових видань, присвячених режисеру, розважальні заходи «Ворожіння за Станіславським» та «Читаємо Станіславського», екскурсії бібліотекою та постійною книжковою виставкою «Наш Станіславський».

Щорічне свято «Серебряковське Різдво з Михайлом Красиковим»

Відбувається з 2015 року наприкінці грудня грудні, в межах краєзнавчого клуба «Слобожанське колесо» спільно з Неформальним товариством друзів З. Серебрякової та його керівником, відомим культурологом М.М.Красиковим. Під час свята проходять відеопокази цікавих матеріалів, пов’язаних з художницею, концертні виступи та підводяться підсумки року, нагороджуються найбільш  активні учасники Неформального товариства.

Щорічний фестиваль образотворчих мистецтв «Весни, Радості, Світла»

Спільний проект, який проводиться разом  з Академією дизайну і мистецтв, організацією «Психокультура», школами образотворчого мистецтва з 1995 року. Керує проектом доцент Харківської академії дизайну і мистецтв Л.П. Горбатенко. У програмі – велика художня виставка, в якій беруть участь і юні художники, і дорослі, які взялися до малювання  за покликом душі. Географія учасників фестивалю щорічно розширюється, а відколи з’явилася можливість створення відео-виставок, її учасниками стає все більше учасників з різних країн світу. В межах проекту відбуваються лекції та майстер-класи від відомих художників.

Хостинг надано компанією https://cityhost.ua
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua