
проєкт «ЛІТО З БІБЛІОТЕКОЮ»
04 червня 2026 року ми продовжили діяльність проєкту «Літо з бібліотекою». Наш методист Ніка Хворостенко була запрошена до безпечного простору ХЛ№105 колегами з ХЛ№131 провести для учнів молодших класів лекцію про нашу бібліотеку, книжки та найвідоміших авторів України: Тараса Шевченка, Лесю Українку та Івана Франка. Діти дізнались про різновиди книжок, їх оформлення, дізнались біографічні цікавинки та почули про найвідоміші твори митців, побачили як художники зображають ці постаті в своїй творчості. Також діти могли ознайомитись з абеткою в ілюстраціях Георгія Нарбута.
Проєкт «Літо з бібліотекою» існує з 2010 року та має на меті захопити читанням та знайомством з бібліотекою дітей, які перебувають у міських шкільних таборах.