Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

ПРОЄКТ КАРАЧЕВЦЕВА

Засновником і «серцем» проєкту є професійний і вже досить відомий музикант, як у професійних музичних колах так і серед тих, хто цінує експериментальність та сучасність музичної культури – Денис Карачевцев.
Денис, як професіональний музикант, багато працює і над студійними записами, але в першу чергу він – віолончеліст-практик, що постійно виступає на різних сценічних майданчиках та у різних творчих об’єднаннях. В рамках спільного проєкту з бібліотекою він намагається кожного виступу відкрити для слухачів твори, що рідко виконуються, а також познайомити з власною камерною музикою.
Денис Карачевцев – випускник Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського та ХМУ ім. Б.М. Лятошинського, учасник міжнародних оркестрових проектів I CULTURE Orchestra, в які проходив відбір за конкурсом з семи країн європейського партнерства. Також активно гастролює і з академічними, і естрадними колективами (серед яких «Pianoбой» Дмитро Шурова, «Shopping hour band», «Prime Orchestra» та інші). За підрахунками гастрольної географії має у своїй скарбничці понад 26 країн.
Концерти у бібліотеці завжди викликають зацікавлення у відвідувачів. В рамках проєкту окремими виступами на концертах Денис залучає у творчі дуети своїх відомих колег та друзів. Так, у серпні 2018 року під час заходу «Simfonia concertante» долучилась мати Дениса, піаністка та диригентка Лариса Карачевцева. У лютому 2019 року Карачевцев підготував програму «In a jazz style» з піаністом Дмитром Лазюкою та скрипалькою Діною Мухаметовою. У травні цього ж року у стінах бібліотеки презентовано програму «Magic flute» разом з флейтисткою Ксенією Коновал та піаністкою Олесею Кізіль. До програми у лютому 2020 року «Spring celebration» було залучено композитора і піаніста Дмитра Самійленко та віолончеліста Валентина Катилевського.
Також теоретичну вступну частину проєкту готує методистка бібліотеки Ніка Хворостенко.

Хостинг надано компанією https://cityhost.ua
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua