Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

НАШІ ЛЕКТОРИ

ТЕТЯНА БАХМЕТ – провідний методист бібліотеки, науковець і краєзнавець, , авторка книг та наукових і просвітницьких публікацій у  наукових збірках та періодичних виданнях. Керівник клубу краєзнавства та крайового туризму «Слобожанське колесо».

Автор і виконавиця бібліотечних проектів: “Я входжу у світ мистецтв” та “Острів мистецьких скарбів”, які були представлені на Всеукраїнському бібліотечному ярмарку, а  також проектів “Я люблю Харків”, “Мандри артсерферів”, “Бібліотека – фахівцям”, “Літо в бібліотеці” та ін.

Автор і куратор бібліотечних свят : свята музики М. Кармінського “Кришталевий Янгол”, Stanislavsky Non Stop”, “Серебряковське Різдво разом з Михайлом Красиковим” та ін.

Член Харківського обласного відділення Української бібліотечної асоціації, Харківського осередку Спілки театральних діячів  України та Міжнародного фонду пам’яті Б. Чичибабіна. Лауреат муніципальної премії 2005 року за створення низки науково-бібліографічних досліджень, присвячених діячам культури і мистецтва Харкова.

НІКА ХВОРОСТЕНКО – методист бібліотеки, що створює авторські заходи за напрямками образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, тренінги з арт-практик та саморозвитку, лекції-огляди про художників сучасності та класичних авторів, жанри та техніки, тощо. Ділиться власним досвідом та методологією.

Серед технік, що розглядаються на лекціях: витинанка, колаж, паперопластика, оригамі, монотіпія, талаш та багато інших. Як дійсний член харківського клубу писанкарства ім. А. П. Овчаренко створила серію заходів з цього напрямку ДПМ.

Має профільну художню (художник-сценограф) та театрознавчу освіту. Авторка публікацій у наукових виданнях та постійний учасник науково-методичних, культурологічних заходів, конференцій, обговорень та круглих столів.

Як театрознавець створює та проводить заходи присвячені світу театру, кіно, балету. Розглядає персоналії як за їх біографією та творчим доробком, так і в контексті їх впливу на інших митців. Має членство у харківській секції спілки театральних діячів України.

Хостинг надано компанією https://cityhost.ua
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua