Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

КНИЖКОВИЙ КЛУБ «ЛІТЕРАТУРНА СКАРБНИЧКА»

Клуб «Літературна скарбничка» створений у 2019 році.
Мета клубу – ознайомлення з новітніми виданнями та цікавими авторами. Відвідати ці заходи може будь-який користувач бібліотеки. Клуб ведуть фахівці Тетяна Бахмет і Ніка Хворостенко.

Однією з форм роботи клубу є презентація нового видання, де перевага віддається українським та харківським авторам, фахівцям у галузях мистецтва. Крім того для відвідувачів клубу влаштовуються вечори та лекції, присвячені видатним діячам літератури, бібліографічні огляди нових видань, отриманих бібліотекою, голосні читання окремих текстів.

Серед найцікавіших презентацій, що відбулися у бібліотеці – зустрічі з новими виданнями театрознавця Олександра Чепалова, режисера та педагога Iгоря Бориса, поета та культуролога Михайла Красикова, з засновником Чичибабін – центру Лілією Карась-Чичибабіною, композитором Олександром Щетинським, краєзнавцем Iнною Можейко.

Дуже цікавою формою роботи клубу є «Вітальня драматурга», що присвячена видатним драматургам або видатним драматургічним творам. Такими були «Капністівська вітальня» з шанування видатного драматурга 18 ст. Василя Васильовича Капніста, лекція пам’яті харківського драматурга Зиновія Сагалова.

ВОЛОДАР «СОБОРУ». ОЛЕСЬ ГОНЧАР

В рамках діяльності книжкового клубу «Літературна скарбничка» презентуємо огляд літератури та розповідь про українського письменника, ...

ТВОРИ ЛЕСІ УКРАЇНКИ НА УКРАЇНСЬКІЙ

15 лютого 2022 року в рамках проєктів «Різнобарвна Україна» та засідання театральної секції книжкового клубу ...

СУПЕРГЕРОЙ ІВАН ФРАНКО

18 вересня 2021 року в рамках книжкового клубу «Літературна скарбничка» відбулась лекція-присвята до 165-річчя з ...

ШОУ ВІД ШОУ

Захід-присвята до 165 річчя письменника та драматурга Джорджа Бернарда Шоу 22 липня 2021 року в ...