Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

МУЗИЧНИЙ КЛУБ «ХАРКІВСЬКИЙ ОРФЕЙ»

Музичний клуб «Харківський Орфей» був заснований у 1998 році для організації цікавого культурного дозвілля меломанів – відвідувачів бібліотеки. Мета клубу – поєднати виконавців і слухачів, популяризувати творчість українських і всесвітніх композиторів. У клубі проходять концерти діячів мистецтв Харкова та вихованців музичних навчальних закладів – від студентів Харківського національного університету мистецтв ім. І. Котляревського до учнів провідних музичних шкіл міста. лекції з історії музики та музичного виконавства, на відзначення музичних свят та роковин провідних музикантів України і світу.

У рамках клубу розроблено декілька проєктів: «Трамплін в мистецтво» (дебют на сцені), «Acusticos Library» (концерти відомого віолончеліста Дениса Карачевцева), «Рояль у кущах з Едуардом Чайкою» (відеоперегляди окремих концертних виступів виконавців), «Нова Дитяча Філармонія» (музичні та театралізовані заходи).

Серед активних волонтерів, які влаштовують концерти, викладачі Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського та дитячих музичних шкіл міста: піаністи Ю. Попов, О. Фекете, скрипалі викладачи Д. Амстибовський, В. Петренко та С. Теренько.

ЖИТТЯ В СТИЛІ ДЖАЗ

16 вересня 2021 року в рамках музичного клубу «Харківський Орфей» відбулась чергова лекція, що була...
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua