Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

КЛУБИ

Шановні користувачі!

Сьогодні все частіше бібліотеки стають центрами суспільного і культурного життя населення. У реалізації дозвільної функції багато в чому сприяють клуби, які активно ввійшли в практику роботи бібліотек. І в нашої бібліотеці пріоритетним напрямом є клубна діяльність. В бібліотеці існують п’ять клубів, які розраховані на систематичну та довгострокову роботу з окремими групами читачів.
Мета клубів – організувати майданчик для культурних контактів та інтелектуального спілкування, дати платформу для розвитку творчості та самовираження.
Клуб в бібліотеці – це об’єднання читачів, що мають спільні або близькі пізнавальні, естетичні інтереси. З одного боку, клуби допомагають людині здобути більшу впевненість, сприяють самоствердженню особистості. З іншого боку – клуби дозволяють бібліотеці знайти більш міцну соціальну основу, розширити свої можливості в організації вільного часу жителів міста. Саме бібліотека стала місцем реалізації творчих прагнень і задумів багатьох читачів, духовного зростання і розвитку талантів.
Клубні форми роботи дозволяють бібліотеці залучати нових читачів, розвивати читацькі смаки та активність користувачів.

 

КЛУБ КРАЄЗНАВСТВА ТА КРАЙОВОГО ТУРИЗМУ «СЛОБОЖАНСЬКЕ КОЛЕСО»
МУЗИЧНИЙ КЛУБ «ХАРКІВСЬКИЙ ОРФЕЙ»
КІНОКЛУБ «ALTER-KINO»
КНИЖКОВИЙ КЛУБ «ЛІТЕРАТУРНА СКАРБНИЧКА»
ХОБІ-КЛУБ «СТВОРЮЮЧИ КРАСУ»
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua
Хостинг надано компанією https://cityhost.ua