5 лютого 2024 року методист бібліотеки Ніка Хворостенко продовжила цикл майстер-класів з декоративного мистецтва і долучилась до роботи відділу психосоціальної підтримки (MHPSS) МОМ (Міжнародної організації з міграції), що займається організацією заходів. Вони сприяють емоційному розвантаженню, підтримують психоемоційний стан і є додатковим ресурсом для ВПО.

Цього разу було проведено майстер-клас з техніки витинанки «Ялинка, що вкрита снігом». Оскільки в нашій бібліотеці заходи з витинанки є постійними і завжди проходять з великою зацікавленістю від глядацької аудиторії – було обрано саме цю техніку для практичної частини заходу з внутрішньо переміщеними особами.
В цей раз майстер-клас був побудований таким чином.  Спочатку всі присутні прослухали теоретичну частину про техніку та технологію її виготовлення,  потім подивились зразки витинанок різних видів, що створені за авторства методиста.
В процесі покрокового виготовлення витинанки «Ялинка, що вкрита снігом» авторка  ділилась своїми практичними порадами з власного досвіду творчості в цій техніці. Ніка на наочних прикладах показала різницю у технології створення класичної одноколірної симетричної, багатоколірної та сучасної витинанки.
Співпрацю з відділом психосоціальної підтримки МОМ бібліотека планує продовжити. Вже заплановано новий захід в техніці монотипія – майстер-клас «Квіткові фантазії».

Один з напрямків діяльності в рамках хобі-клубу «Створюючи красу»  – це  проведення арт-терапевтичних практик, технік декоративного мистецтва, що використовуються в реабілітації та розвитку дрібної моторики. Саме зараз напрацювання в цьому напрямку можуть приносити користь всім, хто цього потребує.