Харківська музично-театральна бібліотека продовжує поповнювати свої фонди унікальними виданнями. Цього разу до бібліотеки потрапила збірка віршів «Ехо війни у 36 кадрах» за авторства українського вченого, науковця-матеріалознавця, поета-пісняра та відомого колекціонера українського мистецтва Бориса Гриньова. Чому це видання можна вважати унікальним ми зрозуміли, опинившись 8 лютого 2024 року на презентації цієї книги. Це не просто збірка віршів з ілюстраціями, а повноцінний літературно-художній альбом, створений разом з композитором і фотохудожником Михайлом Некрасовим.
Обличчям до збірки поезій Бориса Гриньова «Ехо війни у 36 кадрах» став український співак та актор EL Кравчук, відомий театральному Харкову, як актор в постановках Андрія Жолдака. Але зі сторінок на нас дивився зовсім інший герой, а ніж ми звикли його сприймати. І це було неочікувано і вражаюче.
З біографією автора та цікавою розповіддю про діяльність його як колекціонера всіх присутніх на відкритті познайомила харківська мистецтвознавиця Марина Конєва. Також під час заходу автор прочитав декілька своїх поетичних творів та розповів про творчу і наукову діяльність під час повномасштабної війни з лютого 2022 року.
Ми раді, що примірник збірки віршів «Ехо війни у 36 кадрах» Бориса Гриньова поповнить фонд нашої бібліотеки.