Видання, передані до бібліотеки, не лише займають своє місце на книжкових полицях, а  обов’язково знаходять свого читача. Для нас це дуже важливо. Тому що зараз питання комплектування бібліотечних фондів стоять гостро, кожна книга на вагу золота на жаль.  Але зараз у нас справжнє свято, бо ми отримали книжки українською мовою. А від кого – зараз розповім.

Ми дуже вдячні Люкор Дашвар – української письменниці, сценаристки та журналістки, Лауреатки літературної премії «Коронація слова» (2007). Вона подарувала нам 6 книжок. Її гарні, сучасні романи цікавлять наших читачів, користуються у них великим попитом.  Дякуємо Люко Дашвар (Ірина Чернова) за підтримку бібліотеки. Спілкуватися з нею було дуже приємно.

Хочу представити вам сучасного українського письменника, белетриста, автора сценаріїв і журналіста Андрія Кокотюху.

Книжки  даровані Андрієм Кокотюхою :

  1. Горицька Г. Товариство осиротілих атеїстів.
  2.  Нікуліна А., Бакулін О.   Більше нікому.
  3.  Дашвар Люко.   Село не люди. Добити свідка.
  4.  Голдінг В.  Володар мух.
  5. Карп`юк В.   Довбуш. Гідність або забуття.
  6. Винничук Ю.   Діви ночі.
  7. Довгопол Н.  Шпигунки з притулку Артеміда. Колапс старого світу.
  8. Палій О.  Історія України.
  9. Мельник Л.  Музична журналістика: теорія , історія, стратегії.
  10. Кіршнер С. Дж. Школа без нудьги. Таємна кімната.

Колектив бібліотеки щиро дякує письменникові Андрієві Кокотюсі  за безцінний подарунок. Книги, які надійшли, дуже корисні і важливі для наших читачів. Вони поповнять фонд бібліотеки цікавою літературою і будуть використані при підготовці  культурно-дозвіллєвих заходів. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю! Дуже дякуємо і бажаємо письменникові нових успіхів, звершення всіх починань і планів, творчої наснаги  і натхнення!

Твори Леся Подерв’янського, які отримала бібліотека називаються  «Корова приходить опівночі» та «Таинственный Амбал». Лесь – є автором сатиричних п’єс, український художник, прозаїк та драматург. Дуже вдячні йому за книги та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Дуже цінним подарунком для нас стало видання відомого  харківського краєзнавця і журналіста Андрія Парамонова «Григорій Квітка-Основ’яненко: від Основи до Харкова”. Як розповіли в Фонді Дениса Парамонова, в книзі йдеться про маловідомі факти з життя видатного українського драматурга. Ця книга – справжній подарунок для краєзнавчого фонду бібліотеки. Дякуємо за це!

І наостанок, хочеться відзначити літературний внесок відомого харківського театрознавця, журналіста  Юрія Миколайовича Хомайка, який подарував бібліотеці 12 чудових книг. Дуже йому дякуємо!

Імена всіх дарувальників увійдуть до історії бібліотеки. Всі подаровані цінні книги дбайливо зберігатимуться в бібліотеці. Щорічно наша бібліотека отримує дарчі видання від громадських організацій та приватних осіб. Ми висловлюємо велику подяку всім письменникам, краєзнавцям, читачам, які зробили внесок у формування фондів нашої бібліотеки. Велике вам спасибі!