27 липня в Харківській музично-театральній бібліотеці відкрилась виставка “Рай, перетворений на пекло». Куратори виставки – Тетяна Бабіна, журналістка, лауреатка премії ООН в галузі телебачення, кураторка мистецьких фестивалів та Наталя Попович-Самусь,  українська художниця, волонтерка, що реалізувала мистецький проект «Кривавий рік», презентований у Польщі та Україні.

Виставка мандрує світом, закликаючи всіх людей препинити ЕКОЦИД! Наша планета є спільною еко-системою, і знищення нашого довкілля впливає на всю цивілізацію! Наше повітря, вода та земля потерпають від екологічних злочинів окупантів, а більше 30% території країни заміновано. За рік війни в Україні від війни постраждали вже 20% заповідників. Війна завдала шкоди майже третині українських лісів. Все це є справжнім ЕКОЦИДОМ.

На виставці були представлені картини відомих художників, що занурюють у той справжній РАЙ, яким була наша Україна! На виставці поєдналися роботи досвідчених художників з мирними пейзажами та малюнки дітей. Ще в червні співробітнки Харківської обласної бібліотеки провели конкурс дитячого  малюнку«Pай, перетворений на пекло. Зупиніть екоцид в Україні!» Тому на виставці можна побачити  малюнки дітей, у яких відображено те жахіття, що принесла на нашу землю армія орків. Вони звертаються до кожного серця та закликають до покарання терористів. Дитячі малюнки стали дієвим засобом привернути увагу до цієї проблеми. Спалені ліси, змілілі водойми, заміновані поля, вбиті тварини та птахи… Про це виставка, яку ви можете подивитися в бібліотеці та написати свої враження. Чекаємо на вас!