Одинадцятого липня 2023 року в Музично-театральній бібліотеці відбувся чудовий концерт під поетичною назвою «Романс». Це було справжнє свято. Його учасниками стали заслужена артистка України, провідна оперна співачка ХНАТОБ Тамара Гармаш, артист Харківської філармонії Артем Бражник, а за роялем був соліст Харківської  філармонії органіст, піаніст-концертмейстер, Лауреат міжнародних конкурсів Станіслав Калінін. Вони разом підготували творчу программу, в якій прозвучали пісні та романси українських і зарубіжних авторів, таких як І. Шамо, О. Білаша, А. Кос-Анатольського, І. Майбороди та інших.

Заслужена артистка України Тамара Гармаш і соліст Артем Бражник співали, як говорять, серцем. Це був спів, що зачаровує, що хочеться нескінчено слухати та слухати. Було приємно поринути в ці пісні, мелодії та перейнятися самими теплими, світлими та піднесеними почуттями до їх чудових виконавців.

А що таке романс? Саме в ньому відображається вся низка ліричних образів і настроїв. Він оспівуєсилу і шляхетність людських почуттів, красу і могутність природи, з якою нерозривно пов’язана людина. Неймовірно співучу мелодію у виконанні солістів неможливо відокремити від фортепіанного супроводу у виконанні Станіслава Калініна, бо разом вони представляють єдине художнє ціле.

Глядачі дякували за велику естетичну насолоду, що дарували їм артисти. Їм дуже пощастило бути на цьому концерті. Тим більше, що сьогодні в місті ще мало працює культурних закладів, де можна насолодитися високим мистецтвом. Як кажуть, і світ від цього становиться краще.