30 травня у бібліотеці відбувся чудовий концерт. В ньому прийняли участь відомі харківські  артисти. Вокал співала  провідна солістка ХОФ, лауреат міжнародних конкурсів Вікторія Гіголаєва. Акомпанував ій,  – засл. діяч мистецтв України, професор, завідувач кафедри фортепіано ХДАК, людина яку добре знають харків’яни Олександр Скляров. Ведуча концерту – засл. працівник культури України, завідувач кафедри телерепортерської майстерності ХДАК Тетяна Логінова.

ВікторіяГіголаєва – лауреат багатьох міжнародних  та національних фестивалів і конкурсів. Вона – старший викладач кафедри хорового диригування та академічного співу ХДАК,кандидат мистецтвознавства. З 2009 року Вікторія вже працює провідною солісткою Харківської обласної філармонії. В її репертуарі  оперні та камерні твори зарубіжної та української  класики сопранового та мецо-сопранового репертуару, а також старовинні романси, народні пісні, естрадна та джазова класика, сучасні хіти. Співачка має велику кількість різножанрових сольних проектів. Її регулярно запрошують  на різні музичні фестивалі та конкурси. А в цей день вона була гостею бібліотеки. Вікторіяспівала українські хіти , пісні, які ми добре знаємо і любимо: «Червона рута», «Ой летіли дикі гуси», «Два кольори», « Рідна мати моя» та інші. Ці відомі пісні підспівував з нею і весь зал. Це було душевно, спокійно та якось по-домашньому тепло.

Акомпанував співачки Олександр Давидович Скляров. Його трудова діяльність вже більше сорока років пов’язана з Харківською державною академією культури, де він розпочав свій викладацький шлях на кафедрі історії музики і фортепіано, пройшовши його від викладача до завідувача кафедри теорії музики і фортепіано.

Але в першу чергу Олександр Давидович музикант, якого у Харкові знають  як професіонала вищого рівня. Він понад тридцять років активно займається концертно-виконавською діяльністю. Його виступи добре знайомі шанувальникам фортепіанного мистецтва не тільки в Харкові, але й в Києві., де він неодноразово демонстрував свою виконавську майстерність на сцені національної філармонії України. Під його акомпанемент виступали провідні майстри-виконавці України. Народна артистка України Є.  С. Мірошніченко назвала Олександра Давиовича своїм найулюбленішим концертмейстером. Про нього з захопленням відзивався найкращий альтист світу Юрій Башмєт.

Ще один яскравий момент концерту – виступ Тетяни Логінової. Вона прочитала вірш Ліни Костенко «Крила». Прочитала серцем, емоційно, зворушливо.

Цей концерт – справжнє свято душі, можливість насолодитися співом талановитої співачки, послухати чудову музику і вірші. . Атмосфера була дивна. Слухачі з радістю підспівували Вікторії тихесенько, бо неможливо було цього не робити. Дякуємо організаторам та артистам  за свято, а слухачам за те, що с задоволенням приходять на ці чудові концерти. Для них це був справжній подарунок!