23 травня в Музично – театральній бібліотеці відкрилась нова художня виставка. Знайомтеся – Ірина Семенченко, художник-аматор. Вона розпочала свій творчий шлях у дитячій художній студії при Харківському Будинку піонерів, де провчилася чотири роки. Але професійно відбулася як програміст, а малювання стало хобі. Через багато років вирішила повернутися до дитячої мрії стати художником. Як то кажуть, усі ми з дитинства. На навчання пішло ще 10 років: студії, приватні уроки, десятки майстер-класів, річний курс з кольорознавства, композиції та ритму. В результаті отримала успішні заліки.

У творчості для неї головне  відчути приємні емоції та насолоджуватися процесом, задовольняти свої духовні та душевні потреби. Як сучасний аматор, вона вільніше почувається у картин, менше боїться критики, а головне – легше долає відстань між собою та глядачем. Творити прекрасне та дарувати його людям – для неї це головне. Також Ірина веде студію для дорослих, допомагаючи людям навчитися малювати, розкриваючи любов до творчого процесу.

На сьогодні написано близько 400 робіт. За останні 9 років проведено кілька виставок у техніці олійного живопису, акварелі, пастелі. Теми робіт дуже різноманітні. Вона любить абстракцію, де форма не заважає прояву настрою. Її роботи відрізняються виразністю, яскравістю фарб. У своїх сюжетах вони несуть добро, світло, багато сонця. Постійний пошук нових форм і тем, активна робота художниці, її професійне зростання дає нам надію та надалі представляти нові роботи майстра у нашій бібліотеці. А їй в свою чергу побажаємо, щоб кожен день надихав на нові ідеї і творіння,  знаходити натхнення для свого мистецтва, завжди мати бажання творити і перетворювати цей світ. Приходьте до нас, бо це справжнє свято живопису!