20 квітня 2023 року  Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека долучилась до VI Міжнародного форуму молодих бібліотекарів УБА, який відбувся онлайн на платформі Zoom. Темою цьогорічного Форуму стало гасло “Бібліотека наш простір змін».

Спікером стала постійна учасниця форуму та колишня членкиня Молодіжної секції ВГО «Українська асоціація», а нині вже представниця основної секції, методист бібліотеки Ніка Хворостенко. Темою доповіді стала розповідь про діяльність в рамках бібліотечного проєкту воєнного арт-щоденника «Ukraine asks for help».Проєкт розпочався з 24 лютого 2022 року і триває дотепер. На початку війни проект існував у форматі ілюстрацій до опису власних реакцій авторки проекту на події в Україні для бібліотечного блогу «Мистецькі вечорниці». Потім проєкт трансформувався в ілюстративний мотиваційний цикл, спрямований на підтримку духу кожного українця та також фіксацію найбільш знакових подій кожного дня. Зараз проєкт є міксом цих двох форм.

Також докладніше було розкрито всі взаємодії проекту у виставковому форматі (як в Україні, так і закордоном). Подано огляд публікацій у періодичних виданнях та на сторінках соціальних мереж та наведено гамму глядацьких реакцій на проект. Доповідь була схвально сприйнята бібліотечною спільнотою з учасників форуму та бібліотека отримала позитивні відгуки та вдячність за розкриття досвіду в рамках проєкту.  Авторка воєнного щоденника наголошує, що проект триватиме до цілковитої Перемоги України.