Днями в музично-театральної бібліотеки відбувся чудовий концерт, який організували Харківське обласне відділення ветеранів і бібліотека. Дві талановиті жінки доставили задоволення  глядачам, бо одна з них чудово співала, а інша акомпонувала та сольно виконувала світові хіти. Прийшов час представити їх. Це – лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів, співачка Людмила Кабанець (сопрано) і Світлана Проненко, заслужена артистка Республіки Польща, лауреат міжнародних конкурсів та фестивалів.

Людмила співала багато українських пісень, досить відомих слухачеві. Співала тонко, мелодійно, з душею.  Були виконані «Ave, Maria» Дж. Каччіні та Ф. Шуберта. В її репертуарі також італійські пісні (В. Кьяра «Гордая пре лесть осанки», Э. Капуа «Мое солнышко»), польські пісні (арія Галькі з опери Ст. Монюшко «Галька», польська народна пісня «Шла девечка»), а також арії з опер українських композиторів. Скільки емоцій вона нам подарувала своїм співом. Яке звучання!

Концертна діяльність Світлани Проненко багатогранна: вона виступає як концертний виконавець з симфонічним оркестром, з хором, як концертмейстер з вокалістами. Професіонали та любителі музики цінують піаністку за виключну виконавську техніку, плодотворну творчу діяльність, а також за дар імпровізації і глибоке образне втілення. Репертуар включає музику всіх епох та стилів, але в свої сольні концерти вона  завжди включає твори польських композиторів. І на цей раз ми почули ноктюрни Фредеріка Шопена.

Дякуємо Вам за цей чудовий концерт, який закінчився на дуже високій ноті у всіх відношеннях. Глядачі надовго залишилися під враженням від цілющої дії при зіткненні з музикою.