В музично – театральній бібліотекі відкрилась нова художня виставка. На цей раз ви маєте можливість побачити картини художника-аматора Сергія Хлюпіна. Автор експозиції за освітою інженер. Сергій закінчив Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського “Харківський авіаційний інститут”. Довгий час працював інженером-конструктором  в науково-виробничому підприємстві “Хартрон”. Але малювання завжди було улюбленим хобі.

Перед початком війни мав  вільний час. Тому почав малювати олівцем портрети рідних та знайомих, вкладаючи в них свої почуття та спогади. Так з’явилася ціла галерея портретів.

З початком війни хобі стало необхідністю та лікуванням від розпачу та тривоги. Особливо тоді, коли одного березневого дня в кімнату влетів ворожій снаряд від «Граду», який поранив і зруйнував квартиру. Дякувати Богові, не було пожару, всі залишились живими та малюнки, на щастя, зберіглися.

Потім, як і більшості наших співвітчизників, довелося переїхати до Львову. Там вирішив опанувати новий напрям – картини, написані олією. Діти підтримали в новому захопленні та допомогли паридбати все необхідне для цього. Тут і відкрив нову сторінку творчості: краєвиди, натюрморти.

Бойовий дух українських воїнів вражає та надихає! Які щасливі ми були і як пишалися нашими хлопцями, коли ЗСУ звільняли Харків. У серці молитва: «Святий Боже, Янголи Небесні, бережіть наших захисників! В день і вночі!» Саме про це робота «Янгол».

Чарівні краєвиди, тепло та гостинність Західної України назавжди залишилися в пам’яті та серці. Враження самі просилися на полотно. Так з’явилася серія «Місток», «Капличка», «Ранок у Карпатах».

Найулюбленіша тема українців – їжа! А сало взагалі стало найбажанішим смаколиком, особливо на початку війни, коли для багатьох людей воно було недосяжною мрією. Тому в центрі уваги саме САЛО! Та, звичайно, горілка, звичайно ж, борщ! Смакота! Невдовзі наваримо борщу з салом, наллємо горілки та вип”ємо до дна за ПЕРЕМОГУ. Саме про це натюрморти «Український бойовий борщ» та «Сало-манія».

Найсмачніша їжа, чарівні краєвиди, красиві обличчя українців – все це надихає відродити нашу країну та зробити її ще краще! Ці роботи вмістили в собі емоції та  відчуття нашого тривожного та героїчного часу.