В рамках діяльності книжкового клубу «Літературна скарбничка» та проєкту «Різнобарвна Україна» 02 07 2022 року відбувся дистанційний книжковий огляд з роботами видатного художника-ілюстратора, майстра української книжкової графіки, відомого не тільки в Україні, а й далеко за її межами Владислава Єрка, та лекція-бесіда присвячена цьому митцю.

Художник святкує у липні свій ювілей (народився він 1962 року в Києві), і за свій творчий шлях зробив сотні чудових робіт які захоплюють як самостійні твори і тим більш як книжкове оформлення. Колеги називають його найкращим у своєму професійному цеху, а видавці пишаються тим, що він працює саме з ними.

У книжковій графіці цей художник працює з 1989 року. Ілюстрував твори Вільяма Шекспіра, Джонатана Свіфта, Ернста Теодора Гофмана, Льюїса Керрола, Германа Гессе, Умберто Еко, Карло Кастанеди, Пауло Коельо, Річарда Баха, українські народні казки та багатьох інших авторів. Найкращі книжки оформив у знаному в Україні видавництві «Абабагаламага».

Розповісти про художника мотивувало ще і те, що Владислав Єрко — не публічна людина, він навіть працює вдома, не відволікаючись на окрему майстерню. Стилістику цього автора ілюстрацій також можна одразу впізнати.  У Владислава Єрка в ілюстраціях навіть до дитячих книг багато символічних, філософських речей. Тому його ілюстрації можна з зацікавленням розглядати у будь-якому віці і робити кожен раз мистецькі відкриття. Перевірте це і ви, ознайомившись з нашим оглядом за посиланням.  Матеріал до заходу підготувала та провела методистка Ніка Хворостенко.