Продовжуючи напрямок діяльності бібліотеки виставкового спрямування ми підготували віртуальну виставку робіт молодого, але вже досить відомого художника з Харкова Ігоря Некрахи.

Мальовнича діяльність цього художника – це пейзажні роботи, без втручання людини. Сам автор зазначає, що у практиці живопису схиляється до лаконічності форм і гармонії кольору. Він перетворив мінімалістичне зображення природи на свій впізнаваний почерк, що дало проявити себе у виставковій діяльності. З 2013 року він розпочав свою виставкову діяльність, а також регулярно є учасником всеукраїнських та міжнародних пленерів. Роботи Ігоря Некрахи зберігаються в приватних колекціях України, Англії, США, Канади, Італії та Франції.

Початкову художню освіту отримав під час навчання у Народному художньому колективі дизайн-студії «Палітра» (кер. Рідна Олена Миколаївна) Харківського міського палацу дитячої та юнацької творчості та у Харківському художньому училищі (нині Харківський фаховий вищий художній коледж) за спеціальністю: художник-викладач. В 2017 році вступив до Харківської національної академії дизайну та мистецтв (факультет «Дизайн» за спеціальністю: промисловий дизайн).

Матеріал підготувала методистка Ніка Хворостенко.