Мистецтво танцю завжди зачаровувало людство. Тому не дивно, що митці інших напрямків мистецтв виявляли своє захоплення красою та пластикою тіла у русі, взаємодією музики та танцівників або поєднанням цих компонентів з іншими видами.

Найбільш яскраво своє захоплення проявляли митці живопису. Дехто з художників навіть асоціюється зі світом танцю та балету (як то «живописець танцівниць» Едґар Деґа, що у 1860-ті роки звертається до теми, над якою працюватиме все життя — балетних танцівниць. Він присвятив десятки полотен, а картини з танцівницями взагалі становлять ледь чи не половину його творчої спадщини. Хоча ця тема приваблює художника на стільки своїми сюжетами, скільки можливістю відтворити рух. У картинах з танцівницями Едґар Деґа часто втілює власні революційні знахідки: зображає моделей з доти незвичних ракурсів /зверху, знизу/, підсвітлює тло, на якому контрастно виділяються темніші фігури людей та багато іншого.)

Ми зібрали справжню галерею живопису у різних техніках, присвячених танцю. Тут і вишуканий балет, і народні танці під час святкувань, і самі танцівники у своєму побуті та навіть натюрморти, присвячені темі хореографії і дещо ще.

Автори не боялися зізнаватись в коханні іншому виду мистецтв, надихались та потім надихали інших. Ознайомтесь і ви зі світом танцю, слідкуйте за оновленнями сайту.

Матеріал до заходу підготувала та провела методистка Ніка Хворостенко.