До ювілею американської вокалістки, композиторки, авторки текстів, успішної продюсерки, акторки та режисерки ми підготували оглід про життя та творчість Барбари Стрейзанд. Навіть не віриться, що одній з найпопулярніших американських акторок і співачок єврейського походження виповнюється наприкінці квітня 80 років.

А говорити про цю жінку і справді цікаво, бо саме за талант та чарівну харизму вона є володаркою двох «Оскарів», а також премій «Еммі», «Ґреммі» та «Золотий глобус». Ми прослідкуємо її творчий шлях від 1962 року, коли  Стрейзанд дісталася невелика роль у бродвейському мюзиклі «Я дістану тобі це оптом». Саме тоді Барбару помітив сценарист Джуль Стайн та задумав спеціально для неї написати сюжет майбутнього музичного фільму. За час своєї кар’єри вона власним прикладом довела, що не обов’язково мати медійну зовнішність, щоб грати романтичних героїнь.

Цікавою є і її музичний шлях. Перший альбом співачки, записаний у студії Columbia Records в 1963 році отримав успіх. За життя Стрейзанд кілька разів оголошувала про припинення співочої кар’єри, але після нетривалих пауз знову поверталася до концертної діяльності та влаштовувала масштабні турне великими містами Америки.

Окремо з нашого заходу ви дізнаєтесь, що Барбара Стрейзанд активно підтримує програми боротьби з глобальним потеплінням та відстоює права жінок та демократичних журналістів, її непокоїть доля дітей, хворих на рак. Актриса створила благодійний фонд «Streisand Foundation», куди вклала $7,5 млн. на дослідження боротьби зі СНІДом та на заходи щодо захисту прав людини.

Про все це і не тільки ви дізнаєтесь з нашого дистанційного заходу. Слідкуйте за матеріалами з сайту.