Війна триває в Україні вже п’ятий  місяць. Але життя продовжується. На вулиці липень, і це як відомо час вступної компанії у виші, відповідальний час для абітурієнтів і їх батьків.

У Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського вступні іспити вже практично закінчились. Ми зв’язалися телефоном з завідувачем кафедрою сольного співу та оперної підготовки,  народним артистом України, професором Володимиром Олександровичем Болдирєвим. Завідуючий кафедрою розповів нам про те, що іспити пройшли в режимі онлайн. Потік охочих вступити до факультету був несподівано великий. У конкурсі взяло участь 22 особи. Це були хлопці та дівчата з Харкова, Полтави,  Чернігова. Запоріжжя, Дніпра, Херсона та з інших міст України. Після закінчення майбутні випускники отримують такі кваліфікації як бакалавр і магістр. Підсумки будуть оголошені 26 липня.

Виховання співаків-акторів ддя професійної діяльності справа непроста і відповідальна. Складні арії та ансамблі підвладні лише майстрам. Саме таких готують на кафедрі сольного співу та оперної підготовки до подальшої роботи на професійній оперній сцені. Готують викладачі високого рівня, закохані в свою справу, які втілюють насамперед концепцію комплексного виховання співака-актора XXI століття. А ті хто стане студентом, з часом будуть згадувати, як колись в часи жахливої війни в Україні, вони йшли до своєї мети, захищаючи свій вибір, своє призначення.