У серпні 2021 року в бібліотеці зібралися відомі люди мистецтва Харкова  і не тільки. Приводом була презентація книги «Марина», автор якої заслужена артистка України Марина Гончаренко. Її знають і пам’ятають харків’яни, мешканці нашого міста, тому що більш ніж 30 років співачка присвятила мистецтву опери, 20 з них  віддала сцені Харківського театру опери та балету ім. М. Лисенка, а в її репертуарі 35 тільки заголовних ролей.

 На майбутнє планувалася ще одна зустріч із примадонною, а саме – вечір українських пісень і романсів. Але війна порушила усі плани. Однак треба знати Марину Миколаївну. Її голос звучить і до сьогодні. Зараз вона живе під Харковом у селі  Ков’яги  Валківського району. Щонеділі співачка відвідує місцеву православну церкву, в якої після служби для всіх парафіян дає концерти. Її репертуар –  українські пісні та романси. Вони мелодійні, ліричні, проникають у саме серце людини.

Звістка про те, що в церкві можливо послухати оперну примадонну, облетіла все село та навколо нього. Співачка яскравого сценічного темпераменту придбала велику кількість шанувальників. Але не це головне, не це її надихає… Для неї головне – зігріти людей своїми піснями, підняти настрій, відволікти від чогось сумного, важкого, подарувати хвилини радості, викликати усмішки. Як кажуть бути з ними і в горі, і в радості. Це її внесок у спільну справу, у спільну перемогу.

А ми не втрачаємо надії на нову зустріч з Мариною Миколаївною в затишному концертному залі музично – театральної бібліотеки ім. К.С. Станіславського. Вона обов’язково відбудеться, треба тільки дочекатися.