12 лютого 2022 року в рамках діяльності хобі-клубу «Створюючи красу» було проведено шоу-клас з виготовлення святкових листівок та подарунків до Дня усіх закоханих.

Для того, щоб закріпити теоретичний матеріал з лекції «Висловлення почуттів через мистецтво оригамі», що передувала шоу-класу було запропоновано по-кроково прослідкувати етапність виготовлення зразків, про які згадувалось в теоретичній розповіді. Так, саму листівку можна було прослідкувати у техніці класичного оригамі з основою на базових фігурах «подвійний квадрат», «подвійний трикутник» та «повітряний змій». Відтворення базових форм є фундаментальним ланцюгом при опануванні основ у цій техніці.

Також листівку можна було побачити в етапності виготовлення у техніці кірігамі (яка є пограничним напрямком між технікою оригамі та паперопластикою). Назва техніки походить від  японських слів «kiru» – «різати» та «kami» – «папір»). Це за змістом є мистецтвом виготовлення фігурок та листівок з паперу за допомогою ножиць, і тому правильніше вважати кірігамі видом паперопластики або сучасної витинанки. Засновником кірігамі вважається японський архітектор Масахіро Чатані (Masahiro Chatani), а датою народження цієї техніки вважається 1980 рік. Але для теми висловлення почуттів через папір і роботу з ним ця техніка є доречною.

У якості подарунка було запропоновано виготовити декілька моделей, які за зовнішньою формою нагадують серце. Для більшого зацікавлення були запропоновані моделі «сердечної валентинки» або з квіткою всередині, або з крилами.

Захід проводила методистка Ніка Хворостенко.