28 листопада 2021 року в концертній залі Музично -театральної бібліотеки ім. К.С. Станіславського відбулася нова зустріч з програми “Нової дитячої філармонії”. Нагадаємо, що «Нова дитяча філармонія! – це експериментальний творчий проєкт від педагога віолончелі ДМШ№1 Вікторії Петренко, яка ставить перед собою мету популяризувати свій інструмент, виховати юних музикантів в атмосфері концертного музикування. А тематичні музичні вечори для вихованців класу віолончелі є способом заглиблення у різні епохи, особистим виконавським досвідом.

Цього разу до нашої уваги була представлена українська версія драмиМ. Ларіної  “Історія забутого життя”. Вона присвячена композитору П.І. Чайковському та його дружині Антоніні Мілюковій.

У музично-драматичній виставі брали участь подружжя Вікторія і Валерій Петренки, концертмейстер Сергій Корепанов, студентка Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Аліса Вороніна.

Важливе сказати, що для відвідувачів заходів Філармонії  – це завжди знайомство з талановитими дітьми. Тому в цікавій театралізованій програмі грали зовсім юні талановиті учні ДМШ№1 ім. Бетховена Владислав Журавель та Ілля Ноздрін.

Глядачі були захоплені ходом вистави і затамувавши подих слухали драматичні тексти, музику і вірші.

Захід провела провідний методист Тетяна Бахмет.