Вже стало доброю традицією  зустрічатися в затишній залі нашої бібліотеки з викладачем ХНУМ ім. І.П. Котляревського, піаністом Юрієм Поповим. Його сольні концерти мають великий попит у наших користувачів.

Але на цей раз, 25 листопада 2021 року, він прийшов не один. А зі  студентом першого курсу свого класу Андрієм Романовим. Він і почав чудовий концерт.

Також у концерті прийняли участь студенти фортепіанного відділу Гліб Розуваєв і Катерина Павленко педагога консерваторії Ніни Руденко. Всі вони показали себе як талановиті музиканти, які свої перші серйозні кроки у велике мистецтво роблять на нашій сцені. Вони порадували і класичною, і сучасною музикою. На концерті прозвучали твори Й.-С. Баха, Л.-ван Бетховена, Ф. Шопена, М. Кармінського та інших композиторів, а також відбулася прем’єра музичного твору сучасного одеського композитора О. Польового.

Вступне слово викладачів з’явилось деяким камертоном наступних концертних номерів допомогло слухачам налаштуватись на емоційне сприйняття музики.

Концерт залишив сильний емоційний відгук у серцях слухачів. Тому ми висловлюємо щиру подяку викладачам за високий професійний рівень підготовки студентів, цікавий репертуар та просвітницьку діяльність.

Бажаємо подальших успіхів талановитим студентам Харківського університету мистецтв ім. І.П. Котляревського Андрію Романову (клас Ю. Попова), Глібу Розуваєву та Катерині Павленко (клас Н. Руденко) в досягненні нових висот виконавської майстерності, оптимізму та творчої наснаги. Хай вам щастить!