20 листопада 2021 року в рамках роботи кіноклубу «Alter-Kino» відбулась лекція-присвята до дня народження Грейс Келлі, американської акторки, а з 1956 року — княгині Монако, дружини князя Монако Реньє III, матері нині чинного керівника цієї країни – князя Альбера II. 

На рахунку Грейс Келлі всього 11 фільмів, один Оскар і слава найкрасивішої акторки свого часу. І недарма вона посідає 13 місце у списку 100 найвизначніших зірок американського кіно за 100 років за версією Американського інституту кіномистецтва (AFI). Присутні на заході мали змогу почути розповідь про створення цих стрічок, ознайомиться зі світлинами та уривками з них. Також розповідалось про життєвий шлях акторки від дитинства до знайомства з князем Реньє ІІІ.

Ця жінка мов магнітом звертала до себе увагу та серця людей до останнього дня свого життя. Та її шлях до успіху не  завжди був легким… Про все це і не тільки можна було почути під час заходу. Окремим питанням розглянуто було одяг та стиль Грейс Келлі, з якими модельєрами вона працювала під час зйомок, що обирала для себе в повсякденні та які поради залишила для жінок всього людства, щоб бути завжди елегантною та вишуканою.

Захід проводила методистка Ніка Хворостенко.