18 листопада 2021 року в рамках проєкту «Різнобарвна Україна» відбувся захід-присвята до 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука, легендарного українського естрадного співака (тенора), народного артиста УРСР (1987), Героя України.

За 43 роки земного життя Назарій Яремчук записав понад 150 пісень. Відомий насамперед виконанням українських пісень: «Незрівняний світ краси», «Чуєш мамо», «Якщо мине любов», «Батько і мати», «Зачаруй», «А матіоли цвіт» «Червона рута», «Водограй», «Смерекова хата», «Стожари», «Гай, зелений гай», «Родина», «Я піду в далекі гори», «Пісня буде поміж нас», «Писанка», «Гей ви, козаченьки», «Я ще не все тобі сказав» та інші. Крім того Назарій знявся в музичних стрічках «Червона рута», «Виступає ансамбль „Смерічка“ під керуванням Левка Дутковського», «Стартує пісня», «Ти плюс я – весна» та «Червона рута. 10 років по тому».

Гості заходу мали змогу почути розповідь про його мистецький та творчий шлях, почути найяскравіші приклади його мистецького доробку. Окремо було досліджено його дружбу з композитором Володимиром Івасюком, ще з часів їх знайомства, коли Івасюк був лише молодим буковинським студентом медінституту, що створював свої перші музичні твори. Сам Яремчук зазначав, що це знайомство відіграло велику роль у його житті.

Дізнались гості заходу і про долю нащадків Назарія Яремчука, хто були його дружини. Також були показані архівні кадри з останнього у його житті виступу на публіку.

Захід проводила методистка Ніка Хворостенко.