12 листопада 2021 року Музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського вперше презентує персональну виставку харківського живописця Геннадія Кавтарадзе . Майстер експонує понад 30 живописних картин, виконаних у різні періоди творчого життя.
Народився художник 25 лютого 1960 року у с.Ешера Сухумського району (Абхазія). Своє навчання почав у художній школі м. Сухумі у Н.Табукашвілі. В 1993 році закінчив Харківський художньо – промисловий інститут за спеціальністю «Графічний дизайн», де навчався у педагогів І. Криворучка, В.Чауса, В. Хаванова, В. Лесняка, О. Векленка та інших.
Геннадія Кавтарадзе є учасником обласних, всеукраїнських і міжнародних виставок. Його твори зберігаються в Харківському, Запорізькому художньому музеї, в Алуштінському історико-краєзнавчому музеї, в колекції Майкла Крола (США) та в приватних збірках України та за кордоном.
У роботах художника в повній мірі розкривається грузинський темперамент мастера: різноманіття кольору, шалений мазок, неймовірна колористика, драматичне зіставлення світла та тіні. Приходьте і все побачити на власні очі та отримайте багато вражень. Персональна виставка Геннадія Кавтарадзе чекає на Вас!