11 листопада 2021 року відбувся захід-присвята до 200-річчя від дня народження одного з найкращих романістів світового значення Федора Михайловича Достоєвського.

Це була спільна акція разом з харківським режисером «Театру для людей», викладачем кафедри майстерності актора театрального факультету Харківської державної академії культури Андрієм Лебедем.

Також були задіяні студенти курсу, де Андрій Лебедь є керівником та актори його театру. Захід був мовно поділений на 3 блоки: перша перформативна частина (де було розглянуто тему його особистого життя та мистецького шляху) була підготовлена студентами ХДАК, друга частина (що підготувала і доповідала методистка бібліотеки Ніка Хворостенко) була присвячена постановкам творів Достоєвського на українській сцені від 70-х років ХХ ст. до сьогодення; і третя частина була сформована з театральних етюдів студентів за творами «Злочин і кара», «Брати Карамазови» та фрагменту читки майбутньої вистави «Ідіот» «Театру для людей». Прем’єру постановки заплановано на березень 2022 року.

Захід проводила методистка Ніка Хворостенко.