12 жовтня 2021 року в Харківській спеціалізованій музично-театральній бібліотеці ім. К.С. Станіславського відкрилась виставка  «Пори року» художника – графіка В’ячеслава Рябініна. Це вже шоста персональна виставка майстера. Вона складається з робіт, створених у період з 2013 по 2021 роки.

Виставка містить в собі твори не тільки різних графічних жанрів, але і виконаних різними матеріалами і техніками. Найбільшу перевагу для створення своїх робіт, художник віддає таким простим матеріалам як чорна гельова (або кулькова) ручка та графітний олівець. Саме цими інструментами виконано майже 90% всіх його творів. В останні роки, у творчому арсеналі художника з’явилися такі технічні техніки як ліногравюра та літографія, що поширює його можливості для творчих втілень.

З 2013 року з’явилися та голосно заявили про себе такі художні жанри як графічний пейзаж, портрет і друковані твори (гравюри), для створення яких широко почала використовуватися фотографіка і інші комп’ютерні технології.

За фахом В’ячеслав Рябінін медичний робітник. Після закінчення школи, він здобув медичну професію, якій майже прослужив 40 років. Над кар’єрою професійного художника він ніколи не замислювався. Але постійний потяг до малювання заставили його переглянути своє ставлення до творчості. Кінцевий результат – вступ до Харківської академії дизайну і мистецтв по спеціалізації – графіка.

Сьогодні В’ячеслав Рябінін – активний учасник багатьох районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок, фестивалів і конкурсів. Прийдіть до нас і перегляньте чудову виставку талановитого художника, бо вона того варто!