“Янголи з нами”. Саме така назва  виставки, яка відкрилась 10 серпня у Харківській спеціалізованої музично-театральній бібліотеці ім. К.С. Станіславського. Її автор – харківська художниця, член Національної спілки художників України, талановита особистість Галина Хмель.

Галина Хмель учасниця багатьох міжнародних і всеукраїнських виставок і фестивалів. Її картини бачили в  Бельгії, Японії, Словенії, Іспанії, тощо. Але багато років тому свою першу персональну виставку вона  зробила саме в нашому закладі. Це була експозиція на тему «Неси свій хрест і віруй!».

І потім  ще не раз її яскраві картини прикрашали стіни художнього вернісажу бібліотеки. Тому, безумовно, ми  вважаємо її давнім, талановитим і добрим другом. Свої двері їй не раз відкривала і харківська муніципальна галерея «Маестро».

На цей раз ви побачити чарівних янгелів Галини. Вони – чудові,  наївно-веселі чекають вас, щоб створити вам справжнє свято душі, а її квіти – зачарують своєю красою та оригінальністю.

Успішний майстер живопису – художник, що не стоїть на місці. Вона  постійно освоює нові техніки та прийоми малювання. На цей раз  здивує глядача роботами, у яких  використовується техніка розпису на  джинсової тканини. Прийдіть та побачте! Виставка буде працювати в бібліотеці з 10 серпня до 3 вересня.