7 серпня 2021 року в рамках проєкту «Різнобарвна Україна» відбувся захід, присвячений творчості славетного українського актора театру та кіно, лауреат Шевченківської премії, Героя України Богдана Сильвестровича Ступки. Це присвята до святкування 80 років від дня народження актора.

Понад півстоліття ім’я Богдана Ступки було знаковим для української національної культури. За своє життя він лишив глядачам більш ніж 100 як театральних робіт так і кінострічок, де грав помітні ролі.

Гості заходу мали змогу ознайомитись з його життєвою біографією, а також побачити приклади його творчого доробку, що увійшли до літопису сценічного та кіномистецтва нашої країни та відомі за кордоном.

Його творчим наставником був режисер Сергій Данченко. Саме з ним, коли у 1978 році Данченко очолив Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, Богдан Ступка переїхав до Києва. У 2001 році після смерті свого наставника Богдан Ступка очолює театр. Це рішення труппа театру приймає одноголосно. Ступка продовжив напрямок, що закладено Данченком на формування репертуару, за принципом «Театру Високого стилю». Зараз цей колектив по праву вважається першою сценою країни.

Акторські роботи у театрі ім. Франка Богдана Ступки  завжди багатогранні, в них є і відверта театральність, і вишуканий смак в єдиному синтезі зі справжньою народністю.

Працював Богдан Ступка і міністром культури з 1999 по 2001. Саме ним було подано документацію на створення закону про меценатство, що не підписано ще й досі.

Ще одним проявом акторської майстерності Богдана Сільвестровича була любов до поезії. Присутні на заході мали змогу познайомитись з прочитанням Богданом Ступкою вірша «Крила» авторства іншої легенди нашої країни Ліни Василівни Костенко.