wrapper

    Знання про історію і культуру свого народу є необхідною складовою формування нації, тому збереження, актуалізація і популяризація національного культурного надбання є найважливішим.

   Мета нового бібліотечного проекту «Різнобарвна Україна», який діє вже від початку 2018 року – ознайомлення користувачів бібліотеки зі звичаями та художньою культурою України, особливостями українського образотворчого мистецтва, в т.ч. і декоративно-ужиткового мистецтва. Його завданням є популяризація народних ремесел, навчання основ митецьких технік, ознайомлення з літературою про народну творчість та історію художньої культури.

   Проект розрахований на студенти і школярі, які цікавляться народним мистецтвом та профільних спеціалістів – педагогів, методистів та ін., для яких важливе знайомство новими матеріалами та з новинкам у своїй галузі.

     Ведучи пошук інноваційних форм роботи з користувачами бібліотеки, ми враховували, що 80% інформації людина сприймає за допомогою зору і живого спілкування. Наочність і інтерактивність дозволять підвищити якість пізнавального процесу, результативність освоєння матеріалу. Задля цього в проекті будуть використані такі форми заходів, як лекція-презентація, майстер-клас, шоу-клас, творчі огляди, виставки, творчі зустрічі.

  В програмі цього року:

  • майстер-класи та майстер-шоу з декоративно-ужиткового мистецтва (виготовлення елементів вертепу, витинанок, писанок (писанка, дряпанка, крапанка), різних видів розпису, у т.ч. самчаківський, петриківський розпис, народної іграшки, оберегів, вишивки, плетіння, малярство на склі);
  • лекції про видатних українських художникі;
  • тематичні лекції «Декоративно-ужиткове мистецтво України», «Дитина та іграшка в українській культурі», «Українці – їх культура і звичаї», «Сакральний світ трипільської цивілізації» та ін.).

   Усі заходи проекту безкоштовні, однак беручи участь у майстер-класах, користувачі мають забезпечити витратні матеріали для своєї роботи.

     Куратор проекту – Ніка Хворостенко.

     Запрошуємо скористатися цікавими заходами проекту!

 vitinanaka 

 

АДРЕСА БІБЛІОТЕКИ

001-map bl м. Харків, метро «Наукова»,
провулок Інженерний, 1-А, 2 під’їзд


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК

woman 3  Директор
(057) 702-18-50

003-music-bl  Нотно-музичний відділ
(057) 702-18-51

inform bl  Довідково-бібліографічний відділ
(057) 702-18-49

002-paint-palette bl  Відділ мистецтв і художньої літератури
(057) 702-18-49

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ

cancel-music  Понеділок - вихідний

confirm  Вівторок-неділя - 10.00-18.00

sun  У літній період понеділок та неділя – вихідні

red-cross   Останній день місяця - санітарний

Поспілкуйтеся з нами

У Вас є можливість підписатися на нашу розсилку новин або задати нам питання

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення