wrapper

Найновіший проект у нашій бібліотеці – це Нова дитяча філармонія (далі – НДФ). Стартував він у 2017 році

за іditніціативою викладача ДМШ № 1 ім.Людвіга ван Бетховена Вікторії Петренко. У концертах беруть участь викладачі та учні цієї школи.

На першому концерті НДФ «Погляд крізь час» була сформована концепція цих заходів для глядачів. До початку концерту Вікторія Петренко дала інтерв’ю співробітникам бібліотеки, де підкреслила, що НДФ – це сучасний захід, який виходить за рамки звичного розуміння концерту. Крім музичного супроводу, глядачеві представлений тематичний ​​відеоряд. Підготовкою медіаматеріалів займалась головний бібліотекар Тетяна Бахмет. Перед кожним музичним фрагментом Вікторія Петренко зачитує вірші та цитує уривки з відомих класичних поем. Така програма концерту з використанням візуального мистецтва дозволяє максимально залучити глядачів до музичного простору.

Протягом 2017-18 років пройшли чотири яскраві зустрічі. У програму першої увійшли твори У. Сквайра, А. Мінкуса, Й. Штрауса, Н. Стецюна. Друга зустріч – «Шедеври, втілені на століття», де пролунали композиції Т. Альбіноні, Ж. Бізе, П. Чайковського, А. П'яццолли. Третя зустріч – «Кілька слів про Франца Шуберта». І, нарешті, четверта – «Музичний ілюзіон», куди увійшли твори Б. Марчелло, А. Вівальді, Л. Бетховена, І. Альбеніса, Л. Шукайло.

НДФ однозначно продовжиться в наступному році. За перший сезон юні музиканти непогано розігралися, «набили руку» на класиці та готові дивувати цікавим репертуаром у наступному навчальному році.
Без перебільшення – бібліотека пишається цим проектом. Учні ДМШ № 1 отримують новий досвід виступів, глядачі - враження. І головною фішкою НДФ залишається те, що діти грають для дітей! Чекаємо вас на концертах.

АДРЕСА БІБЛІОТЕКИ

001-map bl м. Харків, метро «Наукова»,
провулок Інженерний, 1-А, 2 під’їзд


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК

woman 3  Директор
(057) 702-18-50

003-music-bl  Нотно-музичний відділ
(057) 702-18-51

inform bl  Довідково-бібліографічний відділ
(057) 702-18-49

002-paint-palette bl  Відділ мистецтв і художньої літератури
(057) 702-18-49

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ

cancel-music  Понеділок - вихідний

confirm  Вівторок-неділя - 10.00-18.00

sun  У літній період понеділок та неділя – вихідні

red-cross   Останній день місяця - санітарний

Поспілкуйтеся з нами

У Вас є можливість підписатися на нашу розсилку новин або задати нам питання

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення