wrapper

8 червня 2018 року методист бібліотеки Ніка Хворостенко взяла участ у VII  Міжнародній науковій конференції «Інноваційні технології в галузі культури», яка проходила за підтримки факультету філософської освіти кафедри культурології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Тема доповіді: «Нові форми реалізації мистецтвознавчого потенціалу творчої молоді (на  прикладі роботи ХСМТБ ім. К.С. Станіславського)».

За участь Ніка Хворостенко отримала Сертифікат учасника конференції та 9 випуск Культурологічного альманаху, де опублікована її доповідь.

1.1   2.2

24 травня 2018 року у музеї видатних харків’ян ім. К.І. Шульженко пройшли IV історико-раєзнавчі читання «У милому місті моєму». Наш методист Ніка Хворостенко виступила з доповіддю «Лицар театральних світів (пам’яті відомого харківського театрознавця Є.Т. Русаброва)», який буде опублікований у збірці статей конференції.

konf mussh snu

23-24 лютого 2018 року на базі театрального факультету ХНУМ ім. І.П. Котляревського кафедри театрознавства пройшла Y науково-практична конференція пам’яті Євгенія Русаброва «Театральне мистецтво та виклик часу» У конференції взяли участь двоє наших співробітників: Ніка Хворостенко та Тетяна Бахмет.

Ніка Хворостенко виступила на пленарному засідання з доповіддю «Критик-початківець і усвідомлення театральної критики як фактору формування суспільної думки (на матеріалі програми семінарських занять з театральної критики Є.Т. Русаброва)»

Доповідь Тетяни Бахмет «Василь Васильович Капніст запрошує: вітальня драматурга. Новий проект ХСМТБ ім. К.С. Станіславського» пролунала в секції «Драматургія як каталізатор вітчизняної сцени».

Учасники отримали програмки та збірки статей минулої конференції. Крім того в рамках конференції проходило декілька творчих заходів. Тож, учасники мали змогу відвідати творчу зустріч з актрисою та режисером PosyPlayТеатру Галиною Джинкаєвою (м. Київ)          

vc     rysabrov    klh

15 лютого 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція
«Г
нат Хоткевичуніверсальна особистість» з нагоди 140-річчя від дня народження. Конференція проходила за підтримки Харківського національного університету мистецтв  імені І. Котляревського, Харківської державної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка та КЗК «Харківський літературний музей».                     

Провідний бібліотекар Тетяна Бахмет виступила з доповіддю «Гнат Мартинович Хоткевич. 1877-1938. Бібліографічний покажчик». Усі учасники отримали програмки та мали змогу подивитися  літературно-драматичну композицію за творами Гната Хоткевича у виконанні студентів театрального факультету ХНУМ імені І.П. Котляревського.

Hotkevich   gfd

18-20 жовтня 2017 року в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна пройшла міжнародна наукова конференція «Книга і бібліотека у мистецькому просторі міста». У конференції взяла участь провідний бібліотек Тетяна Бахмет з доповіддю «Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського – осередок мистецького життя Харкова»

Тетяна Бахмет отримала Сертифікат учасника конференції та програмку. Усі матеріали зберігаються в особистому архіві. 

Karazina    Karazina 2

 

АДРЕСА БІБЛІОТЕКИ

001-map bl м. Харків, метро «Наукова»,
провулок Інженерний, 1-А, 2 під’їзд


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК

woman 3  Директор
(057) 702-18-50

003-music-bl  Нотно-музичний відділ
(057) 702-18-51

inform bl  Довідково-бібліографічний відділ
(057) 702-18-49

002-paint-palette bl  Відділ мистецтв і художньої літератури
(057) 702-18-49

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ

cancel-music  Понеділок - вихідний

confirm  Вівторок-неділя - 10.00-18.00

sun  У літній період понеділок та неділя – вихідні

red-cross   Останній день місяця - санітарний

Поспілкуйтеся з нами

У Вас є можливість підписатися на нашу розсилку новин або задати нам питання

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення