wrapper

   

орфей

    Музична діяльність – це частина культурно-просвітницької програми бібліотеки      ім. К.С. Станіславського, що направлена на урізноманітнення дозвілля користувачів та розповсюдження знань про музику. Робота з користувачами ведеться як за допомогою традиційних концертних форм, так і з використанням нетрадиційних носіїв інформації (відеоконцертів, презентацій, музичних фільмів). Засідання клубу проходять у концертному залі бібліотеки, або, за можливістю, в читальному залі нотно-музичного відділу.                                                                                    

    Клуб був створений у 2014 році. На першому засіданні всі члени «Харківського Орфея» мали змогу ознайомитись з бібліотекою та її ресурсами (каталогами, фондами, інтернет-ресурсами). Для членів клубу був проведений тренінг по роботі з традиційними та електронними каталогами, картотекою та медіатекою нотно-музичного відділу. З 2014 року клубом керувала завідувач нотно-музичного відділу Ольга Георгіївна Шульга, а з 2016 року куратором клубу стала Олена Василівна Ярова – бібліотекар нотно-музичного відділу. Олена веде активну роботу з членами клубу, планує програму на рік, координує проект «Рояль у кущах» з Едуардом Чайкою та музичні концерти. У рамках клубу проводиться багато проектів, музичних свят, концертів та майстер-класів. На сцені музично-театральної бібліотеки виступають студенти ХНУМ ім. І.П. Котляревського класів відомих педагогів та професорів (Тетяни Веркіної, Юрія Попова, Ольги Фекете та інших). Щорічно проходить свято дитячої музики «Кришталевий янгол» Традиційно в програмі свята проводиться концерт учнів шкіл мистецтв Харкова, вікторина, екскурсія бібліотекою, демонструються фрагменти відеозаписів. Куратор цього проекту головний бібліотекар Тетяна Бахмет.

    Одним з найпопулярніших проектів клубу є «Рояль у кущах». Це цикл лекцій Едуарда Григоровича Чайкиодного з найпопулярніших лекторів Харкова. Відвідувачам цього проекту надається можливість не тільки подивитися окремі музичні номери, а й послухати коментарі Едуарда Григоровича про історичний контекст, жанровий напрям твору, техніку виконання опери, мюзиклу, балету і т.д. Одними з найбільш відвідуваних заходів стали вечори, присвячені фільму-опері «Травіата» Дж. Верді (2005) з Ганною Нетребко, концерту пам’яті Дмитра Хворостовського та кінострічці «Паганіні: Скрипаль диявола» в рамках проекту «Знайомтесь – Девід Гаррет»

    Музичний клуб «Харківський Орфей» – незалежне об’єднання однодумців та пооцінювачів сучасної та класичної музики. Засідання клубу проходять в демократичній, дружній атмосфері, де кожен може висловити свою думку та взяти участь в обговоренні музичних питань. Члени клубу це наші найактивніші читачі, їх родичі та друзі. Приєднатися до музичного клубу може кожен охочий.

    Якщо ви бажаєте приєднатися до «Харківського Орфея», дзвоніть за номером 702-18-51, пишіть на нашу пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., чи просто приходьте до бібліотеки ім. К.С. Станіславського!


  

АДРЕСА БІБЛІОТЕКИ

001-map bl м. Харків, метро «Наукова»,
провулок Інженерний, 1-А, 2 під’їзд


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК

woman 3  Директор
(057) 702-18-50

003-music-bl  Нотно-музичний відділ
(057) 702-18-51

inform bl  Довідково-бібліографічний відділ
(057) 702-18-49

002-paint-palette bl  Відділ мистецтв і художньої літератури
(057) 702-18-49

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ

cancel-music  Понеділок - вихідний

confirm  Вівторок-неділя - 10.00-18.00

sun  У літній період понеділок та неділя – вихідні

red-cross   Останній день місяця - санітарний

Поспілкуйтеся з нами

У Вас є можливість підписатися на нашу розсилку новин або задати нам питання

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення