wrapper

 

карезнав

Відкритий у 2013 році. Нараховує 52 члени. Голова клубу  Анатолій Георгійович Андрєєв. Куратор клубу від бібліотеки – Тетяна Борисівна Бахмет. Засідання клубу відбувається у формі доповідей, лекцій та зустрічей. За 5 років було проведено більше 130 заходів.

У межах клубу реалізовані цікаві краєзнавчі проекти «Харків  Лебедин» (2013-2014 рр., з пізнавальними лекціями та поїздкою до Лебедина, Рябушок та Семиротовщини, на батьківщину Д.Бурлюка). Під час заходів «Харків на старих світлинах» з Георгієм Нікольським (які проходять щомісяця, з 2013 р.). Під час заходу відбувається віртуальне знайомство користувачів з історією вулиць і площ, втраченими будівлями старого Харкова. Цикли заходів «Кавалери українського мистецтва» та «Титани українського Відродження» знайомить з постатями відомих харків’ян, а цикли «Харків у долі генія» та «Над Харковом крило Срібного віку»  з зірками світової літератури і мистецтва, які приїздили до нашого міста.

Відбуваються також поїздки та піші екскурсії до цікавих місць Харкова і Харківщини, у т. ч. до музеїв «Музичні обереги Слобожанщини», Г. Хоткевича у селі Високому, до ХАТОБу та ін. Лекції для членів клуба читали провідні мистецтвознавці міста – О.Й.Денисенко, О.І. Чепалов, М.М. Красиков, А.Ю. Корнєв, С.Б. Рибалко, Ю.Ю.Полякова, Л.Л. Савицька. Завжди цікаві і зустрічі з письменниками, журналістами, музикантами та краєзнавцями міста – Л.С.Чичибабіною-Карась, О. Дербіловою, Ю. Хомайко, О. Щетинським, А. Васильковою, С. Смоленською, С. Шварцем, С. Бірюченко, Є. Черних, Л. Французовою, О. Фоменком.

Оскільки більшість членів клубу – жінки, щорічно у березні відбувається Свято творчих жінок, на якому члени клубу демонструють свої творчі роботи – малюнки, світлини, вірші та ін. Завершенням кожного року є свято «Краєзнавча ялинка», на якому підбиваються результати року та обговорюються плани на наступний рік.

Членом краєзнавчого клубу може стати кожний, хто любить Харків, бажає слухати цікаві лекції, ділитися власними знаннями, спілкуватися та брати участь у поїздках та екскурсіях.

АДРЕСА БІБЛІОТЕКИ

001-map bl м. Харків, метро «Наукова»,
провулок Інженерний, 1-А, 2 під’їзд


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК

woman 3  Директор
(057) 702-18-50

003-music-bl  Нотно-музичний відділ
(057) 702-18-51

inform bl  Довідково-бібліографічний відділ
(057) 702-18-49

002-paint-palette bl  Відділ мистецтв і художньої літератури
(057) 702-18-49

БІБЛІОТЕКА ПРАЦЮЄ

cancel-music  Понеділок - вихідний

confirm  Вівторок-неділя - 10.00-18.00

sun  У літній період понеділок та неділя – вихідні

red-cross   Останній день місяця - санітарний

Поспілкуйтеся з нами

У Вас є можливість підписатися на нашу розсилку новин або задати нам питання

Будь ласка, введіть Ваше ім'я
Будь ласка, введіть Ваш номер телефону
Будь ласка, введіть Вашу адресу електронної пошти Помилка в адресі пошти
Будь ласка, введіть Ваше повідомлення