Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека імені К.С. Станіславського

БІБЛІОТЕКА ВДЯЧНА

Колектив Харківської спеціалізованої музично-театральної бібліотеки ім. К.С. Станіславського
щиро вдячний читачам за подаровані книги, завдяки яким поповнюється і збагачується фонд бібліотеки.
У 2020 році у від мешканців нашого міста надійшло близько 1200 примірників літератури за різними видами мистецтва, з художньої літератури та інші.
Ще раз висловлюємо всім подяку, а з деякими дарувальниками та найбільш цінними та цікавими подарунками ви зможете познайомитись на нашій сторінці.

ДАРУВАЛЬНИКИ КНИГ 2021 РОКУ

ІННА МОЖЕЙКО

краєзнавець, журналіст

Колектив ХСМТБ ім. К.С. Станіславського висловлює щиру подяку краєзнавцю І. Можейко за подароване двотомне видання.

Вып.1. Харьков: мозаика прошлого. Личности, истории любви, события.

Вип. 2 Вулиця на всі часи. Бісерєвська, Технологічна, Фрунзе, Багалія.

ОЛЕКСАНДР ЧЕПАЛОВ

завідуючий кафедрою хореографічного мистецтва КНУКіМ, доктор мистецтвознавства, професор, заслужений діяч мистецтв України.

Книга містить в собі статті та лекції з хореології, які відображають складний процес теоретичного пізнання мистецтва танцю. Вони засновані на передових методах аналізу зразків хореографічного мистецтва та вивчення його стильової еволюції у плині епох.

ІГОР БОРИС

режисер, актор, сценарист, педагог, науковець, заслужений діяч мистецтв України.
У монографії розкриваються принципи техніки й технології методу роботи актора та режисера в пошуках паралельного світу існування ПАСВІСУ в професійному театрі та експериментальній майстерні театральних досліджень ЕКМАТЕДОС.

ТЕТЯНА ВЄРКІНА

професор, заслужений діяч мистецтв України, народна артистка України.
У збірки висвітлено різні напрямки діяльності професора, заслуженого діяча мистецтв України, народної артистки України Тетяни Вєркіної. Розглянуто її досягнення у відродженні та розбудові одного з найстаріших мистецьких ВНЗ України, відображено принципи її фортепіанної педагогіки, а також подвижницьку роботу як музиканта-просвітителя, засновника і художнього керівника Міжнародного фестивалю класичної музики «Харківські асамблеї».

ОЛЕКСАНДР ЩЕТИНСЬКИЙ

український композитор, культурно-громадський діяч, теоретик мистецтва.

МАРИНА ГОНЧАРЕНКО

оперна співачка, заслужена артистка України
Це свого роду сповідь артистки, завдяки якій читач почує в ній не просту, але світлу мажорну мелодію її долі – мелодію її душі!

ВОЛОДИМИР АСТРАХАНЦЕВ

скрипаль (Німеччина), лауреат і діпломант міжнародних конкурсів і фестивалей
Назва книги говорить сама за себе. В ній про мрію, що втілилась, про те, що коли маєш талант, то треба його реалізувати повною мірою. А це шлях і дуже часто складний. Але дорогу здолає той, хто йде. Результат – твоє життя, радість від того, що відбувся як музикант, як творча особистість.

ЮЛІАНА ПОЛЯКОВА

український театрознавець, краєзнавець та бібліограф
До книги увійшли статті та спогади, що розкривають життя та творчість заслуженої артистки України, актриси Харківського драматичного театру імені Т.Г. Шевченка Людмили Іванівни Попової.