ЛЕКЦІЯ ЛЕОНІДА МАЧУЛІНА “ТАЄМНИЦІ ПІДЗЕМНОГО ХАРКОВА”

15 січня 2025 року відбулась лекція для співробітників бібліотеки Леоніда Мачуліна та презентація його книги “Таємниці підземного Харкова”. Під час лекції окрім змістовної складової книги-дослідження автора було розглянуто ряд питань, серед яких “Підземні ходи Харкова – міф чи факт?”, призначення та час будівництва харківських підземель та окреслено історичний контекст існування підземель в Україні та світі.
Леонід Мачулін – науковець (PhD з філософії), письменник. начальник редакційно-видавничого відділу, викладач комунікаційних дисциплін у Харківській державній академії культури. Також член редколегії наукового журналу з мистецтвознавства та культурології «Культура України».
Його наукові інтереси включають міську антропологію, урбаністику, соціокультурні трансформації міст, парадигму цифрового мистецтва та парадигму трудового суспільства.
Автор науково-популярних видань (15 книг, дві – соавтор) з історії Харківщини. За книгою «Українська столиця для червоного імператора» Центральне телебачення України (УТ-1) знято документальний фільм «Дві столиці» (2013), де автор виступив у ролі ведучого.